Son dakika ve doğru haberin adresi.

Araştırmacı Gazeteci Yazar Fatih Dünemez yeni dönem için milletvekili adaylığı sürecinde

2 min read

İstanbul 2.bölge milletvekili aday adaylığım hayırlara vesile olsun İnşallah Allah’ım beni mahcup etmesin çıkmış olduğum bu yolda sayın cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı olmak bizim için bir şeref durmak yok yola devam.

Ak Parti teşkilatlarının kuruluşundan bu yana gönül eri olarak çalışan ve yirmi yılı aşkın bir süredir siyasette aktif bulunan Araştırmacı Gazeteci Yazar Fatih DÜNEMEZ , hizmet mücadelesinin ön saflarında “Türkiye için Hemen Şimdi” sloganıyla Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı olarak başvurusunu yaptı. Medya ve gazetecilik camiası içerisinde muhtelif ulusal televizyon kanallarında program yorumcusu olarak hali hazırda tecrübelerini, bilgi ve birikimlerini aktarmaya devam ediyor.

“İstanbul’da çeşitli bölgelerde evlere ziyaretlerde bulunup, seçim öncesi olduğu gibi sıkmadık el bırakmayacağını söyleyen Fatih Dünemezi “Ak Parti ve hükümetlerinin ülkeye kazandırdığı kalıcı eserleri ve hizmetleri tüm seçmenlere birey birey aktarmak en öncelikli görevimiz olacaktır” dedi.

Fatih Dünemez kimdir ?

1983 Niğde doğumludur. Yüksek Öğrenimini Sırbistan Novi Pazar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden yapan Dünemez Türkiye Sakatlar Derneği Marmara İstanbul Şube Müdür Yardımcısı, Bayrampaşa Spor Kulübü Başkan Yardımcısı, Sultangazi Spor KulüpBaşkan Yardımcısı, TÜMKİAD Genel Başkan Yardımcısı ,Sağlık ve Toplu Bilimler Üniversitesi Rektör Danışmanı, Fatih AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Halkla İlişkiler Başkanı, Konya Sanayici Ve İş Adamları Derneği Disiplin Kurulu Başkanı’dır.SOÇEDER Genel sekreteri  Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.