Son dakika ve doğru haberin adresi.

Genel Başkan Yılmaz KARACA ve ekibi güven tazeledi !

2 min read

Genel Başkan Yılmaz Karaca’nın tek listeyle katıldığı ve yeniden başkanlığa seçildiği 10. Olağan Genel Kurula Gebzeli gazeteciler Levent Altun, Ahmet Oğuz, Mesut Işık, İsa Turhan ve Caner Pesen delege olarak katıldı ve önemli görevler aldı. Geçen dönem Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Levent Altun, yeni dönemde de seçildi. Ahmet Oğuz Yüksek İstişare Kurulu’na, İsa Turhan Denetim Kurulu Yedek üyeliğine ve Mesut Işık da Yüksek İstişare Kurulu yedek üyeliğine seçildiler.
KARACA: GÜÇ BİRLİĞİ İLE HER GEÇEN GÜN BÜYÜYORUZ          
Genel Kurulda konuşan Genel Başkan Yılmaz Karaca son dönemde yerel basının bitirilmesinin hedeflendiğini ve yerel gazete sayısının 1850’den 900’lere indiğini belirtti. Yerel gazete çalışanlarının büyük bölümünün asgari ücret bile alamadığı bir ortamın yaratıldığını belirterek bu gidişe dur demek için her türlü mücadeleyi verdiklerini ifade eden Karaca 3 yıllık faaliyet dönemini anlatırken özellikle son bir kaç ay içinde 45 ili gezdiğini ve bu gezilerde gazeteci meslektaşlarıyla görüşerek sorunlarını dinlediğini söyledi. Karaca, sorunların çözümü için her zaman birlik ve beraberlikten yana olduklarını belirtirken” TGF ailesi birilerinin beklentilerinin aksine her geçen gün büyümekte. Güç birliğimiz sürdüğü müddetçe aşamayacağımız hiçbir sorun yok” dedi.
İŞTE TGF’NİN YENİ YÖNETİMİ
Yılmaz Karaca’nın başkanlığında oluşan TGF Yönetim Kurulu listesi şu isimlerden oluştu:
Cafer Esendemir(Adana), Bayram Ekici(Nevşehir), Levent Altun (Gebze), Semra Şener( Aydın), Sezai Matur (Sakarya), Cemal İncesoyluer (Tokat), Rüstem Kaya Tepe(Mersin), Derya Akbıyık (Zonguldak), İbrahim Akkaya(Antalya), Necmi Işıksal(Tekirdağ), Mehmet Mücahit Ceylan (Diyarbakır), Süleyman Akbulut(Muğla), Rasih Reşat (KKTC) , İlker Ülker (Çanakkale), Mehmet Aydın(Malatya) ve Ercihan Çakmak(Kırıkkale).
Kaynak: https://www.bizimgebze.com/
Haber: Olcay KARACA- Songül ALGAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.