Son dakika ve doğru haberin adresi.

Van’daki Genç kuaförlere eğitim verildi

2 min read

Türkiye’nin birçok yerinden gelen eğitmen kuaförler, Van Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veysel Koç ‘un önderliğinde, genç kuaför ve kuaför adaylarına eğitimler verdi.

Vangölü TV kameralarına açıklama yapan, Van Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veysel Koç , “Pandemiden dolayı bütün esnaflar olarak zor durumdayız. Biz meslek odaları olarak gençlerimize daha faydalı olmak için çalışıyoruz. Bunun için de eğitim programları hazırlıyoruz. Gerek yurt içi gerek yurt dışı meslektaşlarımız ile konuşarak eğitim programları hazırlıyoruz. Bütün bayan ve erkek kuaförlerimize bu eğitimleri veriyoruz”.Dedi

Eğitmen Umut Cihangir, “1989’dan beri kuaför ve güzellik sektöründeyiz. Türkiye’nin her yerinde bu programları yapıyoruz. Önceliğimiz eğitim, kuaför ve güzellik uzmanlarımıza gereken eğitimi vermek ve eğitim desteklerini sunmak. Yeni gelişen teknolojilerde haberdar etmek”. İfadelerini kullandı.

Eğitmen Esin Yazıcı, “Biz mesleği ve meslek belgesi, akademik belgeler, iş yerin açma belgelerin ve ürünleri doğru kullanımıyla alakalı kuaförlerimize yardımcı olmaya çalışacağız” . Şeklinde konuştu.

TÜMKİAD Diyarbakır İl başkanı Umut Cihangir’in düzenlemiş olduğu eğitime bir çok konuğun ve genç girişimci berber ve kuaförlerin katılımıyla halka hizmet için temel eğitimler konu alındı.

Aynı zamanda TÜMKİAD Van İl Başkanı Müslüm Birdal da Umut Cihangir’i yalnız bırakmadı

Gebze MEDYASI olarak bu güzel eğitimi planlayan ve düzenleyen Sayın değerli Umut Cihangir’i tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz

Haber:Olcay KARACA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.