Son dakika ve doğru haberin adresi.

ARTI ÇOCUK KOLEJİ GEBZE’DE AÇILDI

2 min read

Kocaeli’ de eğitim sektöründe yenilikleri ve başarıyla kendinden bahsettiren Artı çocuk koleji ile yeni eğitim öğretim yılında öğrencileri ile buluşuyor. Çoğu anaokulundan farklı olarak revir ve ve oyun alanı bulunmakta.

Artı Çocuk Koleji Kurucusu Savaş Velioğlundan açıklama

Uzun yıllar boyunca üzerinde çalıştığımız ARTI ÇOCUK KOLEJİ projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız. Birçok eğitim uzmanıyla birlikte projelendirdiğimiz ARTI ÇOCUK KOLEJİ, yeni nesil anaokulu olarak tanımlanmaktadır. Özünde anaokulu olan, fakat sunduğu imkanlarla öğrencilerine kolej ortamı sağlayan okulumuz, uygulayacağı eğitim modelleri ve sunduğu fiziksel imkanlar ile sektörde kendisine çok farklı bir yer edinmektedir. Öğrencilerin vizyonlarını geliştirecek olan imkanlarımız, tüm gün boyunca çocuklarımızın rahat edecekleri ve kaliteli bir eğitim süreci yaşayacakları ortamlar sunmaktadır.

Eğitim sürecindeki en önemli faktörün öğretmen olduğunu biliyoruz. Öğretmenlerimiz; ekibimizin en değerli noktasında yer almaktadır. Çocuklarımızı dikkatle gözlemler ve geliştirilmesi gereken süreçlerde çeşitli çözüm yolları üretmelerine rehberlik ederler. Öğretmenlerimiz tecrübeli, aktif, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, olumlu enerjileri ile Okul Öncesi Eğitim süreçlerinde olmaktan mutluluk duyan kişilerdir.

Artı Çocuk Koleji olarak amacımız, çocuklarımızın ilköğretim ve sonrasındaki eğitim yolculuklarına sağlam ve emin bir adımla başlamalarına destek olmaktır. Sizleri de bu başarı dolu yolculuğumuzda aramızda görmek ister ve okulumuza davet ederiz.

Sevgiyle kalın…
Şeklinde açıklamada bulundu
Haber
: Olcay KARACA- Anıl KUTLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.