Son dakika ve doğru haberin adresi.

Başkan Büyükgöz 65 Yaş Üstünü Unutmadı

1 min read

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, kent meydanında 65 yaş üstü vatandaşlara ateş ölçer ve maskeden oluşan kişisel hijyen kiti dağıttı.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, kent meydanında 65 yaş üstü vatandaşlara ateş ölçer ve maskeden oluşan kişisel hijyen kiti dağıttı. Korona virüs salgınından korumak amacıyla 65 yaş üstü vatandaşlara uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına 50 gün sonra 4 saatlik molanın ilk uygulaması geçtiğimiz pazar günü yapılmıştı. Bu uygulamayla kısa yürüyüş ve dinlenme için 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanına gelen vatandaşlara Başkan Büyükgöz, ateş ölçer ve maskeden oluşan kişisel hijyen kiti takdim etti.

ANNELERE RANFİL

65 yaş üstü vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Büyükgöz, “Virüs musibetinden korunmaları için devletimizin aldığı 65 yaş üstü vatandaşlara uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına riayet ettikleri için kıymetli büyüklerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Virüsü alt edeceğimiz günler yakında. Sabrederek ve önlemlere riayet ederek bu işi başaracağız inşallah” dedi. Başkan Büyükgöz meydanda dinlenen 65 yaş üstü Gebzeli hanımlara da karanfil hediye ederek Anneler Günü’nü kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.