Son dakika ve doğru haberin adresi.

Başkan Büyükgöz Ödüllendirdi

2 min read

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, terminalde çöpte bulduğu paranın sahibine ulaşmasını sağlayan temizlik işleri personeli Nimet Ağkurt’u bir maaş ikramiye ile ödüllendirdi.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, örnek personeli ödüllendirdi. . Gebze Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli Nimet Ağkurt isimli personel, Gebze Otobüs Terminali’nde bulduğu paranın sahibine ulaşmasını sağlamıştı. Dalgınlık nedeniyle terminalde parasını düşüren Bahaeddin Sönmez’in eşi Naciye Sönmez’e emanet, düzenlenen törenle geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz tarafından teslim edilmişti. Temizlik işleri personeli Nimet Ağkurt’u örnek davranışından ötürü ödüllendiren Başkan Büyükgöz; mesai arkadaşına bir maaş ikramiyeyi makamında takdim etti. Başkan Büyükgöz, “Personelimizin dikkati ve duyarlılığı sayesinde bulunan emanet parayı evraklardan hareketle bularak sahibine, Naciye Teyzemize ulaştırdık.

PERSONELİMİZ BİZİ GURURLANDIRDI

Çalışanlarımızın ahlaki değerlere sahip olmasından ve örnek davranış sergilemelerinden ötürü gurur duyuyoruz. Anadolu’da buna helal süt emmiş derler.  Biz de duyarlı personel kardeşimizi bir maaş ikramiyeyle ödüllendirmiş olduk. Bu tabi ki bir semboldür. Toplumumuzda etik değerlerimizin yaşatılması gerektiğini hatırlatması açısından da örnek bir uygulama olarak bunu gerçekleştiriyoruz. Değerli kardeşimizi, mesai arkadaşımızı tekrar kutluyorum” ifadelerini kullandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.