Son dakika ve doğru haberin adresi.

Zincirleme kazaya sebep olan otomobilde tabanca çıktı

1 min read

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde zincirleme kaza 4 yaralı Köşklü çeşme mahallesi Alemdar köprü altı kuzey yan yol İstanbul istikameti 34 GD 5906 plakalı hususi otomobil Gebze istikametin den İstanbul istikametine seyir halindeyken 41 AAL 977 plakalı kamyonet Darıca içesinden köşklü çeşme mahallesi istikameti ne seyir halinde giderken çarpışmaları sonucu kontrolden çıkan kamyonet, karşı yönden gelen 34 FZ 4403 plakalı hususi otomobile ve ardında 41 AAU 112 plakalı hususi otomobile çarpması sonucu 4 araçlı zincirleme kaza meydana geldi.
Kazada 4 kişi yaralılar 34 GD 5906 plakalı hususi otomobil de bulunan Yalçın Kasapoğlu, Şenol kılıç Gebze fatih devlet hastanesine diğer 2 yaralıda 41 AAL 977 plakalı kamyonette bulunan Sebahattin Arslan. ve 34 FZ 4403 plakalı hususi otomobilde bulunan Cihat Şahin. Darıca Farabi eğitim ve araştırma Hastanesi’ne sevk edildiler. kaza sırasında yan yol trafiğe kapandı. ekiplerin çalışması sonrası kazalı araçlar olay yerinden kaldırıldıktan sonra trafik normale döndü.
kazaya sebep olan 34 GD 5906 plakalı hususi otomobil içerisinde alkol şişeleri ve bir tabanca ve 7 adet mermi bulunması üzerine olay yeri inceleme polis ekibi gelerek tabancayı ve mermileri alarak kaza yapan otomobili de incelenmesi için emniyet otoparkına çektirdiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.