Son dakika ve doğru haberin adresi.

Kiralık villalarda Hint keneviri yetiştiren,4 şüpheli gözaltına alındı.

1 min read

 

Alınan bilgiye göre, Kocaeli ve Yalova da kiraladıkları villalara sera kurup Hint keneviri yetiştirdiler. Yalova Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi ekipleri, Y.S, S.S, K.Ö,  ve S.S’ nin Yalova’nın  Çiftlikköy ile Kocaeli’nin Gölcük ilçelerinde kiraladıkları villalarda esrar ürettiği bilgisine ulaştı.

Çevresinde yüksek duvarlar bulunan, köpeklerle korunan iki villayı takibe alan ekipler, içeri giren ve çıkanların kimliklerini tespit etti.

Takip sonrası Çiftlikköy’deki adrese operasyon düzenlendi.

Yalova Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla evde arama yapan güvenlik güçleri, Hint keneviri yetiştirmek için özel sera tertibatlı, özel dizayn  edilmiş havalandırma sistemi ve ışıkların yer aldığı odalarla karşılaştı. Gölcük’te güvenlik güçleri tarafından belirlenen ikinci adreste de arama yaptılar, aynı şekilde dizayn  edilmiş seralarda da Hint keneviri yetiştirildiğini gördüler.

Operasyonda güvenlik güçleri yaptığı çalışmalar sonrası, pompalı tüfekle 8 fişek, “Glock” marka tabanca  69 mermi, ve 234 kök Hint keneviri, satışa sunulmaya hazır 581 gram esrar,  sera malzemeleri ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüphelilerden Y.S ve S.S. nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı, S.S. ve K.Ö. nin işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.