Son dakika ve doğru haberin adresi.

2 kişinin Katil zanlısı ve cezaevi firarisi Düzce’de yakalandı.

1 min read

Gebze de hakkında 2 cinayetten kesinleşmiş hapis cezası ve çeşitli suçlardan yakalama kararı bulunan cezaevi firarisi Düzce’de yakalandı.

Gebze’de, hakkında cinayetten kesinleşmiş hapis cezası ve çeşitli suçlardan yakalama kararı bulunan cezaevi firarisi Gebze ilçe emniyet müdürlüğü asayiş bürosu, cinayet masası ekiplerince  Düzce’de yakalandı.

Alınan bilgiye göre, 7 Haziran 2014’te Gebze Gaziler Mahallesi’nde Ş.S’yi öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan ve 12 Aralık 2018’de cezaevinden firar eden Fatih Altun ‘ un Düzce’de olduğu belirlendi.

Altun’un, firari ettiği gün İstanbul’un Maltepe ilçesinde sokak ortasında başından vurularak öldürülen Gülten Gülüm Dil ‘in de katil zanlısı olduğu belirlendi.

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yürütülen teknik ve fiziki takibin ardından düzenledikleri operasyonla zanlıyı saklandığı evde yakaladı.

Saklandığı evde yapılan aramada, Altun’un yastığının altında sahte kimlik, bıçak, kullanıma hazır tabanca, ve 50 fişek, ele geçirildi.

Hakkında, cinayet, ruhsatsız silah bulundurma, hükümlü ve tutuklunun kaçması suçlarından 9 ayrı yakalama kararı ve işlediği ilk cinayet nedeniyle 11 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan Altun’un yakalanmamak için sürekli kılık değiştirdiği öğrenildi

Gebze ilçesindeki bir cinayet ve yaralama olayının da zanlısı olduğu iddia edildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.