Son dakika ve doğru haberin adresi.

Tuzlanın hızla yükselen firması AY GEMİ

1 min read

Ay Gemi Firması ; Denizcilik, İnşaat ve Turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. 1995 yılında Tuzla Tersaneler bölgesinde kurulan firma, Gemi bakım onarımı, yeni gemi inşası ve Gemi Makine Dairesi, sintine ve tank temizliği  alanlarında kaliteli ve talep edilen terminlere uygun olarak hizmet sunmaya kalitenin ve güvenin adresi olmaya maramanın gururu haline gelmeyi başarmıştır . Firmanın  iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreyi korumaya odaklı  kendi uzmanlık alanları ile ilgili Mesleki Yeterlilik Belgelerine sahip yaklaşık 500 personeli ile Denizcilik sektöründeki önemli işletmelerden biridir.  Aynı zamanda sahip olduğu ISO 9001 belgesi ile kalitesini dünya çapında kanıtlamış olmanın gururu ve bilinciyle denizcilik sektörüne katkı sunmaya devam etmektedir.

 AY gemi, Tuzla Tersaneler bölgesinde bulunan Desan ve Art Tersaneleri ile birlikte Yalova tersaneler bölgesinde bulunan Beşiktaş Tersanesinde çelik konstrüksiyon ve temizlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar yaklaşık 1200 geminin bakım onarım ve tamiri AY gemi firması  tarafından başarı ile tamamlanmıştır.

Türk Deniz Kuvvetleri için Desan Tersanesinde 2 adet Acil Müdahale ve Dalış Eğitim Botu Firmamız tarafından İnşa edilmiş ve sorunsuz şekilde klas teslimi yapılmıştır.
Başarılarından Dolayı AY gemi çalışanlarını ve Ahmet DAĞBAYA ‘ teşekkür ederiz.

Haber: Anıl Kutlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.