Gebze Medyası

Başkan Köşker Silvanlılarla, Kardeşlik İftarında Buluştu

29 Mayıs 2018 - 22:56 'de eklendi ve 337 kez görüntülendi.
  • Share on Freelyshout
  • Share on Google
  • Share on Linkedin
  • Share on VKontakte
  • Share on Tumblr
  • Share on Pinterest
  • Share on Whatsapp

Bir dizi program ve açılış için ekibiyle birlikte kardeş Silvan’a giden

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, tarihi Selahaddin Eyyubi Camii önünde kurulan kardeşlik sofrasında 2 bin Silvanlı ile birlikte iftar yaptı.

Bir dizi ziyaret, açılış ve program için ekibiyle birlikte Diyarbakır’ın Silvan ilçesine giden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Silvanlılar ile kurulan kardeşlik iftarında buluştu. İçişleri Bakanlığı tarafından Silvan Belediyesi’ne danışman olarak görevlendirilen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Silvan’da, Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Silvanlılarla ile bir araya geldi. Tarihi Selahaddin Eyyubi Camii önünde düzenlenen kardeşlik iftarına ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker eşi Ragibe Köşker’in yanı sıra Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Adem Çelik, Gebze Belediyesi Başkan Yardımcısı Nilay Ayran ve binlerce Silvanlı katıldı.

KÖŞKER’E TEŞEKKÜR

Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Adem Çelik iftar öncesi gerçekleştirdiği selamlama konuşmasında, “Gebze Belediyesi ve Silvan Belediyesi olarak kurduğumuz bu kardeşlik soframıza geldiniz, katıldınız. Bizlerle beraber olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu güzel programda bizlerle bir arada bulunan Gebze Belediyemize, bu gönül sofrasını, Halil İbrahim sofrasını bizlere açan, kıymetli Silvanlılarla buluşturan, paylaşan belediye başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

KARDEŞLİK SOFRASI

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker de gerçekleştirdiği selamlama konuşmasında, “Bu dostluk ve kardeşlik sofrasıdır. Rahmet ayı, mağfiret ayı olan ve sonunda cehennem azabından kurtulduğumuz bir ay olan bu mübarek Ramazanda, böyle güzel bir sofrada, Silvanlı hemşerilerimizle, ailelerimizle birlikte iftar açmak, bize büyük bir keyif veriyor. Ramazan ayınızı en kalbi duygularımla tebrik ederim” ifadelerini kullandı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Copy to clipboard