Son dakika ve doğru haberin adresi.

Tavşancıl birlik sofrasında buluştu

2 min read
Dilovası Belediyesi'nin mahallelerde sürdürdüğü geleneksel iftar sofralarının dünkü durağı Tavşancıl Mahallesi oldu.
Tavşancıl birlik sofrasında buluştu

Tavşancıl birlik sofrasında buluştu

Dilovası Belediyesi’nin mahallelerde sürdürdüğü geleneksel iftar sofralarının dünkü durağı Tavşancıl Mahallesi oldu.

Tavşancıl Mahallesi meydanında düzenlenen iftar  sofrasına Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, AK Parti İl yöneticileri İlhan Yıldırım ve Fazıl Korkmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Edip Bingöl, Muhiyettin Gültekin ve Fazıl Polat, Belediye meclis üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi, kurum müdürleri ve çok sayıda Tavşancılılar katıldı.

BAŞKAN TOLTAR, TEK TEK MASALARI GEZDİ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, iftar saati öncesi tek tek masaları gezerek mahalle sakinleriyle sohbet etti, Ramazanlarını tebrik etti. Başkan Toltar, misafirleriyle bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. İftar öncesi kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Allah’a şükürler olsun ki bizleri yeniden Ramazan’a kavuşturdu ve hep birlikte aynı sofranın etrafında iftar açmak nasip oldu. Ramazan ayı bereket ayı, mağfiret ayı, rahmet ayı, sonunda da cehennemden kurtulma ayı. Bir ay süren Ramazan ayının kıymetini iyi bilelim. İnşallah bu ramazan ayında yapılan dualar ile Müslüman coğrafyasında akan kanlar son bulur.” dedi.

BU SOFRALAR BİRLİK SOFRASI

Konuşmasına devam eden Başkan Toltar, “Bu sofralar birlik ve beraberlik sofrası. Bu sofra etrafında birlik ve beraberliğimiz güçleniyor, komşuluk ilişkilerimiz artıyor. Ne kadar şükretsek az. Bugün bu durumda olmamızda, bu hizmetleri yapabilmemizde Cumhurbaşkanımızın çok büyük destekleri var. Ülke olarak birlik ve kardeşliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde yarınlarımıza daha güçlü girmek ve birliğimize kastedenlere cevap vermek için 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde bir kez daha destek vermenizi bekliyoruz.

İSTİKRARIN DEVAMI İÇİN 24 HAZİRAN’DA DESTEK İSTİYORUM

16 Yılda sadece ülkemizde değil tüm dünyada mazlumların dostu, zalimlerin düşmanı olan Cumhurbaşkanımıza bir kez daha sahip çıkma zamanıdır. Yine kirli eller ülkemiz üzerinde oyunlarını oynamakta ve büyük ve güçlü Türkiye’nin yolunu tıkamak için içerdeki işbirlikçileri ile oyunlar oynamaktadırlar. Bunlara gereken cevabı halkımız inşallah bir kez daha 24 Haziran’da sandıkta verecektir. Yeni Türkiye’de istikrarın devamı için Cumhurbaşkanımıza sahip çıkacaktır. Güçlü Türkiye ile birlikte Güçlü Kocaeli ve Güçlü Dilovası ile hizmetlerine devam edecektir.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.