Son dakika ve doğru haberin adresi.

Sezen Aksu’dan Seda Sayan’a ‘özür’ mesajı

1 min read
Gazete Habertürk yazarı Esin Övet, Sezen Aksu ve Seda Sayan arasındaki gerilimi yazdı

1 / 15

Malumunuz, Seda Sayan sahibi olduğu mekândan kiracısı Mehmet Tuna’yı çıkarınca Şamdan müdavimleri ayaklanmış, söylenmedik söz bırakmamışlardı.

2 / 15

O zaman yazdım, şimdi de yazıyorum. Seda Sayan ev sahibi olarak mekâna çok kez yardımcı olduğunu, 3 yıl boyunca dolar kurunu yükseltmeden beklediğini, son 8 ay da kira almadığını açıkladı.

3 / 15

Onun yaptığını hiç kimse yapmaz, özellikle günümüzde. Keşke ev sahibi “çıkarma” kararı alınca aklı başına gelen müdavimler mekâna sahip çıksaydı.

4 / 15

O dönem Sezen Aksu da dostu, arkadaşı Mehmet Tuna’ya sahip çıkmış, “Gel benim evimde aç Şamdan”ı demişti. Ama tabii bu çıkışı yanlış anlaşıldı.

5 / 15

Gazete Habertürk’ten Esin Övet’in köşe yazısına göre, Seda Sayan da Sezen Aksu’ya, “O benim gibi bir orduya bakmıyor. Zamanında sahip çıksaydı” dedi haklı olarak. Ve ortalık gerildi…

6 / 15

Şimdi duyduğuma göre Sezen Aksu, ortalık durulunca Seda Sayan’a, “Kusuruma bakma, yanlış anlama oldu” tarzında güzel bir özür mesajı çekmiş.

7 / 15

Seda Sayan’a sordum, doğruladı. Aralarındaki soğukluk gitmiş. Bence Sezen Aksu çok güzel yapmış. Derdini anlatmış eski dostu Seda Sayan’a.

8 / 15

Tamam Mehmet Tuna da Sezen Aksu’nun çok eski dostu, tabii ki sahip çıkacak ama o dönemki tavrı biraz yanlış anlaşıldı gerçekten.

9 / 15

10 / 15

11 / 15

12 / 15

13 / 15

14 / 15

15 / 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM HAKLARI www.Gebzemedyasi.com'a aittir. | Newsphere by AF themes.